انگلیسی در همه جا

Submitted by  interlan at 5 December 2019 in  News

جان ناگگ ، عضو شورای انگلیس ، می گوید 1.5 میلیارد آموزنده انگلیسی زبان در سراسر جهان وجود دارد. این گروه با بیش از 3000 معلم انگلیسی تمام وقت در سطح جهان یکی از بزرگترین ارائه دهندگان آموزش زبان انگلیسی در جهان است. Knagg می گوید ، تعداد زبان آموزان انگلیسی زبان باعث شده است که تقاضای زیادی برای کسانی که می توانند زبان را تدریس کنند ، افزود: نبود مربیان واجد شرایط زبان انگلیسی یکی از بزرگترین چالش ها را برای مربیان و شهروندان در سراسر جهان ایجاد می کند.EFL در مقابل ESL

زبان آموزان انگلیسی زبان در سراسر جهان تا حد زیادی به دو گروه تقسیم می شوند: شورای بریتانیا می گوید 750 میلیون انگلیسی به عنوان زبان انگلیسی و 375 میلیون انگلیسی به عنوان زبان آموزان دوم وجود دارند. تفاوت این دو گروه در این است که بلندگوهای EFL عموماً کسانی هستند که گاهی اوقات انگلیسی برای تجارت یا تفریح ​​استفاده می کنند ، در حالی که دانشجویان ESL روزانه از انگلیسی استفاده می کنند.این تصور غلط رایج است که دانش آموزان ESL فقط برای برقراری ارتباط با افراد بومی نیاز به دانستن این زبان دارند زیرا انگلیسی برای کسانی که در کشورهای انگلیسی زبان مانند انگلستان و ایالات متحده زندگی می کنند و مشغول کار هستند لازم است. به عنوان زبان بین Français بین کشورهایی که انگلیسی زبان اصلی نیست استفاده می شود. این کشورها از انگلیسی به عنوان یک زبان مشترک برای سهولت در انجام معاملات تجاری و فرهنگی استفاده می کنند.


رشد مداوم

انتظار می رود تعداد زبان آموزان انگلیسی در سراسر جهان رو به رشد باشد. براساس گزارش شورای انگلیس "اثر انگلیسی" در حال حاضر انگلیسی 1.75 میلیارد نفر در سرتاسر جهان صحبت می کنند ، از هر چهار نفر یک نفر یک نفر. این گروه تخمین می زند که تا سال 2020 ، 2 میلیارد نفر از این زبان استفاده کنند.


به دلیل این رشد ، تقاضا برای معلمان ESL و EFL در خارج از کشور در سالهای اخیر افزایش یافته است ، به طوری که کشورهایی از هندوستان به سومالی خواستار معلمان برای سفر به خارج از کشور و اشتراک دانش خود در زمینه زبان انگلیسی هستند. همانطور که اشاره شد ، تقاضا تقریباً سیری ناپذیر برای مدرسان واجد شرایط انگلیسی زبان در سراسر جهان ، به ویژه برای افراد مادری ، وجود دارد. جان بنتلی در مقاله خود با عنوان "گزارش از TESOL 2014: 1.5 بیلیون زبان انگلیسی در سراسر جهان" در وبلاگ آموزش انگلیسی خارج از کشور اضافه می کند. ، که توسط آکادمی TEFL منتشر شده است. این گروه سالانه بیش از 5000 معلم انگلیسی زبان را تأیید می کند ، که بیشتر آنها شغل آموزش زبان انگلیسی در سراسر جهان را به عهده می گیرند.


این رشد در کسانی که انگلیسی یاد می گیرند در سطح جهانی شاید به دلیل رو به رشد بازار جهانی تجارت باشد که در آن زبان انگلیسی رایج ترین زبان است.


انگلیسی در اتحادیه اروپا

اتحادیه اروپا 24 زبان رسمی در این گروه و همچنین تعدادی دیگر از اقلیت های منطقه ای و زبان های جمعیت مهاجران مانند پناهندگان را به رسمیت می شناسد. به دلیل تنوع گسترده ای از زبان ها و فرهنگ ها در اتحادیه اروپا ، اخیراً فشارهایی برای پذیرش یک زبان مشترک برای معامله با اشخاص خارجی در خارج از کشور های عضو وجود دارد ، اما این مسئله باعث می شود که در مورد زبان های اقلیت مانند کاتالونیا نمایندگی ایجاد شود. در اسپانیا یا گلی در انگلستان.


هنوز ، اماکن کار در اتحادیه اروپا با 24 زبان اولیه پذیرفته شده ، از جمله انگلیسی فعالیت می کنند ، که بیشتر آنها به صورت دوره در مدارس ابتدایی و سایر موسسات آموزشی ارائه می شود. یادگیری زبان انگلیسی ، به طور خاص در این صورت ، به دنبال جهانی سازی سریع سایر نقاط جهان می شود ، اما خوشبختانه برای اتحادیه اروپا ، بسیاری از شهروندان در کشورهای عضو این کشور انگلیسی را کاملاً روان صحبت می کنند. با توجه به انتظار می رود انگلیس اتحادیه اروپا را از طریق Brexit ترک کند - کوتاه مدت برای "خروج انگلیس" - هنوز هم دیده می شود که اگر انگلیسی همچنان به عنوان یک زبان اصلی مورد استفاده اعضای سازمان باشد یا نه.


اینترلن

About The Author

179 Total Stories Views
118 views in this post